Dlaczego warto się zarejestrować

  • zobaczysz pełną treść artykułów
  • będziesz mógł pisać komentarze
  • otrzymasz dostęp do dodatkowych, zastrzeżonych materiałów np. w PDF
Regulamin

Jestem nowym użytkownikiem

* * * * * *

Wydanie | 11/2014

Branżowe spotkanie w Lublinie

18 listopada na Targach Lublin S.A. rozpocznie się VII edycja Targów Energetycznych ENERGETICS. Targi Energetics. To jedno z najważniejszych spotkań branży energetycznej w Polsce.

Energetyka to sektor wpływający na funkcjonowanie i rozwój wielu gałęzi gospodarki. Dla zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego kraju oraz zaspokojenia zapotrzebowania na energię elektryczną przez przedsiębiorstwa oraz gospodarstwa domowe, w najbliższych latach powinny zostać podjęte działania nakierowane na modernizowanie i rozbudowę infrastruktury wytwórczej oraz przesyłowej.

Targi ENERGETICS gromadzą coraz większą liczbę przedstawicieli branży energetycznej. Wydarzenia skupia w jednym miejscu zarówno duże koncerny, jak i indywidualnych przedsiębiorców. W tegorocznej edycji udział weźmie ok. 130 Wystawców. Wśród prezentowanych urządzeń i aparatów znajdą się m.in. stacje transformatorowe, rozdzielnice, wyłączniki, przekładniki, kable i przewody, odnawialne źródła energii, aparaty i systemy pomiarowe, automatyki, przesyłania i obróbki informacji, urządzenia UPS, agregaty prądotwórcze i napędy oraz wiele innych wyrobów czy oferowanych usług. W stały punkt wystawy wpisała się także strefa pojazdów i sprzętu specjalistycznego dla energetyki, która spotkała się z pozytywnym odbiorem podczas ubiegłorocznej edycji.

ENERGETICS to wydarzenie, które aktywizuje przedsiębiorców związanych z branżą, a także stanowi niezwykle ważne forum dyskusji ekspertów. 

 

 

Wróć

By przeczytać pełną treść artykułu konieczne jest zalogowanie:

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta na Gigawat Energia możesz się zarejestrować:

* * * * * * * Prosimy dodać 4 i 5.

Dlaczego warto się zarejestrować

  • zobaczysz pełną treść artykułów
  • będziesz mógł pisać komentarze
  • otrzymasz dostęp do dodatkowych, zastrzeżonych materiałów np. w PDF

Zobacz również Regulamin.

05-06/2019
07-08/2018
04/2018

Artykuły

Współpracujemy z: