Dlaczego warto się zarejestrować

  • zobaczysz pełną treść artykułów
  • będziesz mógł pisać komentarze
  • otrzymasz dostęp do dodatkowych, zastrzeżonych materiałów np. w PDF
Regulamin

Jestem nowym użytkownikiem

* * * * * *

Wydanie | 07/2012

VII edycja Ogólnopolskiego Kongresu Petrobiznes

Europejskie Centrum Biznesu, oraz Partnerzy Kongresu pragną serdecznie zaprosić do udziału w VII edycji Ogólnopolskiego Kongresu PETROBIZNES - Paliwa Chemia Gaz, który odbędzie się 2 października br. w Warszawie w Hotelu Marriott.

Temat przewodni tegorocznej edycji brzmi: „Strategie polskich koncernów na tle zmian zachodzących na rynku europejskim".

Jesienna edycja Kongresu skupi się na zmianach i kierunkach rozwoju sektora gazowego w Polsce. Analizie poddane zostaną również dylematy strategiczne i perspektywy rozwoju firm paliwowych i energetycznych, jak również największych graczy na rynku chemicznym w Polsce w kontekście zmian na rynkach europejskich i światowych. Panelowa formuła Kongresu zakłada, że zaproszeni Prelegenci - Przedstawiciele Rządu i Urzędów Państwowych, Parlamentarzyści, Członkowie Zarządów największych polskich i zagranicznych korporacji - wspólnie podsumują bieżący rok oraz przeanalizują działania podejmowane przez międzynarodową konkurencję.

Organizator zakłada iż przekrojowe spojrzenie zaproszonych Prelegentów na zachodzące i spodziewane transformacje pozwoli uczestnikom wyciągnąć wnioski dotyczące całego sektora i poszczególnych segmentów rynku, a tym samym lepiej przygotować się do nadchodzących zmian.

Szczegółowe informacje o kongresie będą sukcesywnie przedstawiane na stronach internetowych Europejskiego Centrum Biznesu www.petrobiznes.pl  oraz na stronach Partnerów i Patronów Medialnych Kongresu.

 

Wróć

By przeczytać pełną treść artykułu konieczne jest zalogowanie:

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta na Gigawat Energia możesz się zarejestrować:

* * * * * * * Jaka jest suma 8 i 4?

Dlaczego warto się zarejestrować

  • zobaczysz pełną treść artykułów
  • będziesz mógł pisać komentarze
  • otrzymasz dostęp do dodatkowych, zastrzeżonych materiałów np. w PDF

Zobacz również Regulamin.

05-06/2019
07-08/2018
04/2018

Artykuły

Współpracujemy z: