Dlaczego warto się zarejestrować

  • zobaczysz pełną treść artykułów
  • będziesz mógł pisać komentarze
  • otrzymasz dostęp do dodatkowych, zastrzeżonych materiałów np. w PDF
Regulamin

Jestem nowym użytkownikiem

* * * * * *

Wydanie | 12/2014

ENERGETICS za nami

Targi ENERGETICS 2014 to jedno z najważniejszych wydarzeń branży energetycznej w Polsce. W tegorocznej edycji, która odbyła się w dniach 18-20 listopada w Targach Lublin. Swoje najnowsze produkty i rozwiązania dla energetyki zaprezentowało ponad 140 wystawców z Polski i Europy. W gronie wystawców znalazło się 50 nowych firm. Wśród zaprezentowanych produktów i usług pojawiły się najnowocześniejsze urządzenia i technologie służące zwiększeniu niezawodności przesyłania energii elektrycznej oraz podniesieniu efektywności jej wytwarzania i użytkowania. Nie zabrakło także nowych produktów m.in. najnowocześniejszych rozdzielni i mierników elektrycznych, aparatów do pomiaru napięcia, średnionapięciowych transformatorów, analizatorów jakości energii, inteligentnych systemów nadzoru, a także innych innowacyjnych rozwiązań z zakresu elektryki i energetyki.

Uczestnicy tegorocznej edycji targów mieli okazję wzięcia udziału w licznych seminariach: „Nauka, finanse i inwestycje w polskiej energetyce" zorganizowana przez Targi Lublin i Politechnikę Lubelską, „Energetyka Obywatelska" zorganizowana przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Seminarium Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego,  Telekomunikacja i Energetyka - czas na zmiany zorganizowane przez Stowarzyszenie Budowniczych Telekomunikacji, a także ,,Konsultacje społeczne - kamień milowy w procesie inwestycyjnym - BIOGAZOWNIE'' .

Dużym zainteresowaniem młodzieży i studentów cieszyły się warsztaty techniczne dla elektryków: Rozwiązania do oplotowego mocowania przewodów elektroenergetycznych, ELKO-BIS CAD program wspomagający projektowani instalacji odgromowych, Diagnostyka termowizyjna instalacji elektrycznych, a także Oświetlenie i iluminacja obiektów.

Wróć

By przeczytać pełną treść artykułu konieczne jest zalogowanie:

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta na Gigawat Energia możesz się zarejestrować:

* * * * * * * Jaka jest suma 8 i 6?

Dlaczego warto się zarejestrować

  • zobaczysz pełną treść artykułów
  • będziesz mógł pisać komentarze
  • otrzymasz dostęp do dodatkowych, zastrzeżonych materiałów np. w PDF

Zobacz również Regulamin.

05-06/2019
07-08/2018
04/2018

Artykuły

Współpracujemy z: