Dlaczego warto się zarejestrować

  • zobaczysz pełną treść artykułów
  • będziesz mógł pisać komentarze
  • otrzymasz dostęp do dodatkowych, zastrzeżonych materiałów np. w PDF
Regulamin

Jestem nowym użytkownikiem

* * * * * *

Wydanie | 11/2012

Kraj

  Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało dziewięciu pracowników trzech firm energetycznych podejrzewanych o ustawianie zamówień publicznych. Do zatrzymań doszło w Radomiu i jego okolicach, Zamościu oraz Białymstoku. Zatrzymani to mężczyźni w wieku od 33 do 57 lat - właściciel prywatnego przedsiębiorstwa energetycznego, dwóch dyrektorów, trzech kierowników i trzech specjalistów jednej ze spółek energetycznych. CBA podejrzewa, że wręczono łącznie blisko 100 tys. zł łapówek przy ustawianiu korzystnych wyników zamówień publicznych związanych z inwestycjami na terenie województwa lubelskiego.

  PGNiG podtrzymuje, że do połowy listopada złoży wniosek do URE o taryfę gazową obowiązującą od stycznia 2013 roku. Nie wycofa odwołania od negatywnej decyzji URE w sprawie korekty, o którą spółka wnioskowała w czerwcu tego roku - powiedziała podczas telekonferencji Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes PGNiG.

  Nieoficjalne informacje o kupnie projektu gazociągu Bernau - Szczecin przez firmę należącą do Jana Kulczyka potwierdza „Puls Biznesu". Jak donosi dziennik realizacją projektu budowy gazociągu ma się zająć należąca do Jan Kulczyka, zarejestrowana w Hamburgu, spółka celowa PPG Pipeline Projektgesellschaft. „PB" przypomina, że informację o kupnie przez Jana Kulczyka projektu gazociągu Bernau - Szczecin ujawnił kilka tygodni temu prezes Gaz-Systemu Jan Chadam, ale przedstawiciele Kulczyk Holdingu nie chcieli potwierdzić tej informacji.

 

Wróć

By przeczytać pełną treść artykułu konieczne jest zalogowanie:

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta na Gigawat Energia możesz się zarejestrować:

* * * * * * * Jaka jest suma 3 i 9?

Dlaczego warto się zarejestrować

  • zobaczysz pełną treść artykułów
  • będziesz mógł pisać komentarze
  • otrzymasz dostęp do dodatkowych, zastrzeżonych materiałów np. w PDF

Zobacz również Regulamin.

05-06/2019
07-08/2018
04/2018

Artykuły

Współpracujemy z: