Dlaczego warto się zarejestrować

  • zobaczysz pełną treść artykułów
  • będziesz mógł pisać komentarze
  • otrzymasz dostęp do dodatkowych, zastrzeżonych materiałów np. w PDF
Regulamin

Jestem nowym użytkownikiem

* * * * * *

Wydanie | 05/2014

Milion produktów w jednym miejscu to tylko początek ...

Rozmowa z Gabrielą Kolarczyk, prezes Zarządu Mercateo Polska Sp. z o.o.

Platforma zaopatrzeniowa dla klientów biznesowych - czytam w nagłówku Waszej strony internetowej. Wbrew domysłom, nie jest to kolejny portal zakupów grupowych, ani konkurencja dla już działających portali aukcyjnych. Czym zatem jest www.mercateo.com.pl?

- Mercateo.com.pl to portal internetowy - wirtualny, aczkolwiek całkowicie rzeczywisty „rynek" online, gdzie klienci z sektora biznesowego znajdą mnóstwo różnorodnych produktów dla swojej firmy. To ogromna baza produktów z różnych kategorii, takich jak np. artykuły biurowe, IT, elektronika, budownictwo, przemysł, wyposażenie zakładów i magazynów, artykuły BHP, narzędzia oraz szereg innych produktów. Mercateo Polska pod adresemwww.mercateco.com.pl już dziś oferuje polskim klientom ponad 1 mln artykułów.

- Wchodząc na stronę, nietrudno się domyślić, że Polska jest jednym z nowych rynków Mercateo. Niemieckojęzyczna strona firmy - matki każe się domyślać, że tam firma działa już od dawna...

- Tak, firma rozpoczęła swoją działalność w Niemczech ponad 10 lat temu. Na platformie www.mercateo.dedostępnych jest ponad 10 mln artykułów oraz szereg innych usług jak np. optymalizacja koszyka zakupów, Office Premium, Mercateo Cluster, ApproveNow. Z platformy tej korzysta już milion klientów. Najlepiej proszę odwiedzić naszą stronę i zobaczyć online co oferujemy.

Wróć

By przeczytać pełną treść artykułu konieczne jest zalogowanie:

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta na Gigawat Energia możesz się zarejestrować:

* * * * * * * Prosimy obliczyć 8 plus 1.

Dlaczego warto się zarejestrować

  • zobaczysz pełną treść artykułów
  • będziesz mógł pisać komentarze
  • otrzymasz dostęp do dodatkowych, zastrzeżonych materiałów np. w PDF

Zobacz również Regulamin.

05-06/2019
07-08/2018
04/2018

Artykuły

Współpracujemy z: