Dlaczego warto się zarejestrować

  • zobaczysz pełną treść artykułów
  • będziesz mógł pisać komentarze
  • otrzymasz dostęp do dodatkowych, zastrzeżonych materiałów np. w PDF
Regulamin

Jestem nowym użytkownikiem

* * * * * *

Wydanie | 12/2011

RENEXPO Poland 2011 odniosło sukces

"Idea RENEXPO znalazła w Polsce podatny grunt" mówi prezes Grupy REECO Johann Georg Röhm, który zaszczycił swoją obecnością Ceremonie Otwarcia RENEXPO Poland. To jest bardzo trafne spostrzeżenie, ponieważ targi te są czymś nowym, dotąd niespotykanym na rynku polskim. To nie jest tylko wystawa, to także szereg konferencji, które uzupełniają wystawę. Po pierwszej edycji można stwierdzić, ze targi już należą do największych w Polsce.

"Na tych targach każdy znalazł cos dla siebie. I właśnie o to nam chodziło" mówi Marek Schinke, Project Manager Poland. Tak też było, obok specjalistów z branży było tam miejsce dla hobbystów a także i osoba prywatna mogła znaleźć cos dla siebie, ponieważ były również prelekcje przeznaczone dla osób prywatnych.

Konferencje przyciągnęły stosunkowo dużą liczbę słuchaczy. Dużą popularnością cieszyła się konferencja Fotowoltaika - Polska na tle krajów sąsiadujących, którą REECO Poland sp. z o.o. organizowała we współpracy z Polskim Towarzystwem Fotowoltaiki. Sytuacja tego sektora w Polsce została pokazana na tle innych krajów europejskich, przedstawiono pozytywne doświadczenia niemieckie. Omówiony został cały proces inwestycyjny, od pozyskania pozwoleń po przyłączenie do sieci.

Wróć

By przeczytać pełną treść artykułu konieczne jest zalogowanie:

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta na Gigawat Energia możesz się zarejestrować:

* * * * * * * Prosimy dodać 8 i 2.

Dlaczego warto się zarejestrować

  • zobaczysz pełną treść artykułów
  • będziesz mógł pisać komentarze
  • otrzymasz dostęp do dodatkowych, zastrzeżonych materiałów np. w PDF

Zobacz również Regulamin.

05-06/2019
07-08/2018
04/2018

Artykuły

Współpracujemy z: