Dlaczego warto się zarejestrować

  • zobaczysz pełną treść artykułów
  • będziesz mógł pisać komentarze
  • otrzymasz dostęp do dodatkowych, zastrzeżonych materiałów np. w PDF
Regulamin

Jestem nowym użytkownikiem

* * * * * *

Wydanie | 06/2013

Zapowiadają się udane targi

Poleko

Do największych krajowych targów ochrony środowiska coraz bliżej. Targi POLEKO, bo to o nich mowa, w tym roku odbędą się w Poznaniu w październiku, a nie jak było to do tej pory - w listopadzie. Będzie to już 25. edycja tego wydarzenia, która ze względu na rosnące zainteresowanie branży, zapowiadają się udanie.

Tegoroczna edycja POLEKO odbędzie się wcześniej niż w latach poprzednich, bo w dniach 7-10 października. Duże zainteresowanie targami wykazuje zwłaszcza branża energii odnawialnej, która na POLEKO prezentuje szerokie spektrum oferty: od fotowoltaiki, poprzez biogaz i biomasę, po gaz z łupków, energię wiatru i wody. W tym roku w pawilonach 4, 5, 5A, 6, 6A firmy z Polski i z zagranicy zaprezentują swoją ofertę z zakresu: energii i energii odnawialnej, odpadów i recyklingu, wody i ścieków, powietrza, hałasu i wibracji, rekultywacji i rewitalizacji, budownictwa energetycznego, aparatury kontrolno-pomiarowej, wykrywania zagrożeń, ochrony przeciwpowodziowej i doradztwa.

Najszersze ekspozycja OZE
Salon Czystej Energii to część ekspozycji targów POLEKO, w ramach której można zobaczyć ofertę producentów i dystrybutorów kolektorów słonecznych, paneli fotowoltaicznych, systemów montażu kolektorów, instalacji i akcesoriów do przesyłu, falowników, małych turbin wiatrowych, instalacji dla małych elektrowni wodnych, małych kotłów na biomasę, kotłów kogeneracyjnych i pomp ciepła, systemów zarządzania, sterowników do instalacji, biogazowni, biopaliw, w tym biomasy  i biogazu, ekologicznych środków transportu i instalacji do uzyskiwania paliwa z odpadów komunalnych.

Wróć

By przeczytać pełną treść artykułu konieczne jest zalogowanie:

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta na Gigawat Energia możesz się zarejestrować:

* * * * * * * Jaka jest suma 9 i 1?

Dlaczego warto się zarejestrować

  • zobaczysz pełną treść artykułów
  • będziesz mógł pisać komentarze
  • otrzymasz dostęp do dodatkowych, zastrzeżonych materiałów np. w PDF

Zobacz również Regulamin.

05-06/2019
07-08/2018
04/2018

Artykuły

Współpracujemy z: